Avast Cleanup

جدیدترین نسخه برنامه Avast Cleanup & Boost Phone Cleaner Optimizer

یک برنامه کاربردی از کمپانی Avast

برنامه های مختلف اندرویدی می توانند در زمینه های مختلف به شما کمک کنند. شما می توانید با استفاده از این برنامه ها به راحتی اقدام به پاک سازی گوشی خود و انجام بهینه سازی های مختلف کنید تا بتوانید از سرعت بیشتری برخوردار شوید.

برنامه Avast Cleanup & Boost Phone Cleaner Optimizer یک ابزار بسیار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید به راحتی اقدام به بهینه سازی گوشی خود کنید. این برنامه توسط یکی از کمپانی های مطرح ساخته و منتشر شده است و امکانات و قابلیت های متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید با استفاده از این برنامه به راحتی تمامی برنامه های پر مصرف که مقدار زیادی از حافظه ی گوشی و پردازنده را اشغال می کنند شناسایی کرده و همه را متوقف کنید. همچنین این برنامه به شما امکان ان را می دهد تا بتوانید تمامی فایل های موقت و کش برنامه های خود را پاک سازی کرده و حافظه ی خود را ازاد کنید.

Avast Cleanup & Boost Phone Cleaner Optimizer دانلود برنامه بهینه سازی گوشی اوست

ویژگی های برنامه Avast Cleanup & Boost Phone Cleaner Optimizer

 • یک ابزار بسیار کاربردی
 • رابط کاربری ساده و اسان
 • ارائه شده از کمپانی معتبر
 • پاک سازی فایل های موقت و کش برنامه ها
 • شناسایی و متوقف کردن برنامه های پر مصرف
 • امکان مدیریت حجم و کیفیت تصاویر
 • پاک کردن تصاویر و فایل های حجیم
 • مدیریت باتری بر اساس منطقه ی مکانی
 • افزایش عمر باتری
 • وجود تم های مختلف
 • تعیین زمان برای پاک سازی خودکار
 • ایجاد پروفایل های مختلف برای باتری
 • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه Avast Cleanup & Boost Phone Cleaner Optimizer یک ابزار بسیار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید به راحتی اقدام به پاک سازی گوشی خود و بهینه سازی ان کنید. شما می توانید به سرعت تمامی برنامه های پر مصرف را شناسایی کرده و ان ها را پاک سازی کرده یا متوقف نمایید. انواع تم ها برای برنامه وجود خواهد داشت و می توانید زمان هایی را برای پاک سازی خودکار فایل های کش انتخاب کنید. از ویژگی های جذاب برنامه می تواند به امکان مدیریت حجم و کیفیت تصاویر اشاره کرد. بدین صورت که می توانید تصاویر مد نظر خود را انتخاب کرده و حجم ان ها را کم تر کنید.

این نوشته Avast Cleanup & Boost Phone Cleaner Optimizer v4.13.1 دانلود برنامه بهینه سازی گوشی اوست برای اولین بار در بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید منتشر شده است.


دانلود آهنگ و فیلم , سریال برنامه ,سازی ,توانید ,cleanup ,کرده ,boost ,phone cleaner ,cleaner optimizer ,boost phone ,سازی گوشی ,برنامه avast cleanup ,boost phone cleaner ,phone cleaner optimizer ,ابزار بسیار کاربردی

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات


کسب درآمد

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شرکت تولیدی عدل پلاستیک خاور روش اصلاح ژنتیک کبوتر پلاکی و کبوتر زینتی کانون هواداران رئال مادرید دل شکسته کسب درآمد پلاس صنعت وکیوم مجله فوتبالی ترفندا | نرم افزار و پکیج های آموزشی کسب و کار آنلاین فعالیت صفحه شصت سه موادی که ازسنگها مسلمانان عید مبعث شادی خود را چگونه نشان می دهند پروکسی برای تلگرام دسکتاپ دانلود اهنگ ببخش اگه میبینم هر دفعه بهت خوبی میکنم میشه برعکسش کد دستی شبکه های کارتی هاتبرد صمیمی ترین دوست مامانی دربارهی موادی که ازسنگ ها تهیه میشود چه میدانید عمر رفته نگار معظم snobatdrazavi.tamin.ir